A A A

Doğadaki tüm maddelerin enerji yaydığı ve bir elektromanyetik frekansı/titreşimi olduğu gerçeğinden yola çıkarak uygulanır.

Biorezonans terapileri ile hastalığa neden olan frekanslar filtrelenerek yok edilir. Biyolojik sağlıklı frekanslar güçlendirilerek vücuda geri gönderilir ve vücudun kendini iyileştirme gücü arttırılır.

"Teşhis olmadan tedavi olmaz"

Yorgunluk, üşüme, baş dönmesi, kaşıntı, hazımsızlık, gastrit, ishal, ağız içi aftlar, bağırsak hastalıkları, tansiyon düzensizliği, taşikardi, aritmi, nefes darlığı, sık idrar çıkma, sık idrar yolu enfeksiyonu, kas ağrıları, fibromyaljik ağrılar, romatizmal ağrılar, romatizmal eklem ağrıları, unutkanlık, baş ağrısı, migren, ajitasyon, hiperaktivite, agresiflik, kilo dengesizliği, anafiaksi gibi belirtilerin altında gizlenmiş gerçek neden maskeli bir alerji olabilir ve çözüme Biorezonans ile ulaşabilirsiniz.

Biorezonans Nedir?
Biorezonans ile yapılmış ilk çalışmalar daha çok alerjiler üzerine yoğunlaşmış olmakla birlikte, tecrübeler arttıkça hemen hemen her hastalıkta etkili bir şekilde kullanılabileceği anlaşılmıştır.
Her hastalık vücuttan algılanan frekanslarda değişikliğe neden olur. Sadece bu frekansların ortadan kaldırılması ile pek çok hastalığın tam olarak iyileşmesi mümkündür. Bu hastalıklar arasında bilinen yöntemlerle sebebi tam olarak anlaşılamayan, tedavisi tam olarak yapılamayan, sadece mevcut belirtileri baskılamak şeklinde tedavi edilebilen hastalıklar da vardır.
Hücreler arasındaki ve vücudun bütünü içerisinde iletişimi bozan yabancı ve zararlı frekansların ortadan kaldırılması ile sistem düzgün, olması gereken işleyişine yeniden kavuşur. Düzgün çalışan bir vücutta hastalık meydana gelmez, hastalık olsa bile vücudun üzerindeki stresin ortadan kaldırılması ile hastalık geriye dönebilir.

Tespit
Biorezonans ile öncelikle vücutta ne tür bir stres olduğu araştırılır. Bu stres alerjiler, ağır metaller, zehirli toksik maddeler, enfeksiyonlar, az bilinen parazitler, sessiz mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektromanyetik alanlar ya da yaşanılan yerin coğrafi özelliklerinden (Jeopati) kaynaklanıyor olabilir. Biorezonans ile tüm bu olasılıkların var olup olmadığı test edilebilir ve tedavisi yapılabilir.

Tedavi
Bu stres faktörlerinin frekansları vücuttan yok edilir, vücuttaki enerji akış yolları temizlenir, böylece organizmanın düzgün çalışması temin edilmiş olur. Bu sayede diğer tedavi yöntemlerine rağmen üstesinden gelinemeyen birçok hastalığın kendiliğinden iyileştiği görülür.

Tedavi Öncesi
- Biorezonans seansının altı saat öncesi ve sonrasında kahve ve alkol içmeyiniz.
- Vücudunuza yapıştırılan tedavisi süren uygulamaya özel “çip”leri önerilen süreler içinde vücudunuzda tutunuz.
- Evde hayvan besliyorsanız doktorunuzu bilgilendirmeyi unutmayınız.
- Eviniz ya da işyerinizde temas halinde olduğunuz kimyasalları doktorunuza belirtiniz.
- Terapi seanslarınızı aksatmayınız.
- Tedavi yaptıracağınız merkezin bir tıp doktoru kontrolünde olup olmadığını, biorezonans cihazının Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığını kontrol ediniz.

Suyun Önemi
- Erişkenler biorezonans tedavileri boyunca günde en az iki litre az mineralli su içmelidir.
- İçeceğiniz su miktarını kilonuz belirleyecektir. Kilo başına 40 ml. hesaplanmalıdır.(Örneğin 80 kilo iseniz içeceğiniz günlük su miktarı 3,2 litredir.)
- 1-6 yaş arasında kilo başı 90-65 ml.’dir. (Örneğin 5 yaşında 25 kg bir çocuk günde 1,5 litre su içmelidir)
- 7-10 yaş arasında bu rakam 65-55 ml.’dir. (Örneğin 9 yaşında 45 kg bir çocuk günde 2,2 litre su içmelidir)
- 11-18 yaş aralığında ise 50-40 ml’dir. (Örneğin 12 yaşında 55 kg bir çocuk günde 2,7 litre su içmelidir)
- Tedavinin ilk gününden itibaren bir günlük tutmanızda yarar var. Başlangıçtaki şikayetlerinizin hepsini tek tek yazın.

Güven
Bugün yaklaşık 400 değişik hastalık için standart tedavi protokolleri mevcuttur.
Her yıl gerek yurt içi, gerekse yurt dışı biorezonans üzerine yapılan sempozyum ve kongrelerde bir ‘Tamamlayıcı Tıp’ uygulaması olarak bu yöntemi kullananlar bir araya gelerek bilgilerini artırıp, deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Konuyla ilgili yapılan ve yapılmakta olan bilimsel çalışmalar ve yazılmış kitaplar mevcuttur.

Bütün bunların ışığı altında biorezonans ‘Sağlıkta yeni bir çağın habercisi’ olarak nitelendirilmektedir.

 

replica watches fake watches replica rolex rolex replica fake watches replica watches replica rolex fake rolex replica rolex rolex replica