A A A

Biorezonans etkisini, vücudu “nikotine ihtiyaç olmaması durumu”na kodlayarak gösteriyor. Nikotin bilgisini sistemden siliyor.

Aynen sigara içmeyen insanların normal kodunu sisteme işliyor. Sonuç olarak sigaraya karşı bir “unutma” hali meydana geliyor. Seans bitiminde kişi “sigara ihtiyacı hissetmeme” haline geri dönüyor. Biorezonans seansı sonrasında sigara içmeyen insanlardaki normal ruh haline dönülüyor ve bu normallik halinin içinde artık sigaraya ihtiyaç olmuyor. Bundan sonra olabilecek sigara isteği artık sadece psikolojik şartlanmalarla ilgili oluyor. Biorezonans fiziksel bağımlılığın yarattığı sigara isteğini tamamen ortadan kaldırıyor. Etki sigaraya karşı bir genel bir unutma hali olup bazı kişilerde sigara dumanına karşı bir tiksinti ve içememe hali başlıyor. Her insanda biorezonansın etkisi kişinin kendi gerçek ihtiyacına göre ortaya çıkıyor.

Biorezonans Sigarayı Nasıl Bıraktırıyor?
 
Çok Denediniz ama Bırakamadınız mı?
Sigarayı bırakmaya karar verip, bir saat içinde dayanamayıp yeniden içip, pişman oluyormusunuz? Bu davranış sigaraya fiziksel bağımlılık geliştirilmesinin en belirgin özelliğidir. Fiziksel bağımlılık hali biorezonans ile tamamen ortadan kaldırılabilir. Fiziksel bağımlılıktan bir saatlik bir seansla kolayca kurtulabilirsiniz. Çoğu kez fiziksel bağımlılığa psikolojik bağımlılık da eşlik eder.Psikolojik bağımlılık geliştirmiş kişilerin büyük çoğunluğu sigarayı sevdiklerini iddia ederler. Psikolojik bağımlılıkta kişi sigaranın kendisine bazı yararlar sağladığını düşünüyor olabilir. Bunlar çoğu kez, sigara içenlerle bir araya gelip sosyalleştiğini düşünmek, bir karar vermek zorunda olduğunda beynin bir an bu durumdan kaçınmak isteği ile alıştığı bir davranışa kaçış göstermesi, heyecan, baskı, sevinç, keder, kızgınlık gibi duyguların yarattığı biyokimyasal ani değişikliklere uyum sağlayana kadar beynin kendisine zaman tanıması için sigarayı kullanması gibi duygulardır.      

Bazen erişkin hale geçerken model aldığımız bir insanın sigara içiyor olduğu durumları kopyalama eğilimi de diğer bir sebeptir. Ayrıca sigarayı bırakma konusunda bazan bilinçaltı faktörler de çok önemlidir. Bazen kişi bilinçaltında “sigarayı bırakamamayı” seçebilir.

Biorezonans ile Tedavi:
Tedavinin başarısız olması çoğu zaman “kişinin bilinçaltının tedaviye izin vermemesi” ile ilgilidir. Bilinçaltı olaylar kişi tarafından tam anlaşılamaz ve bu da bir psikolojik bağımlılık sorunu oluşturabilir. Psikolojik bağımlılıkta bilinçaltı ile ilgili sorunlar biorezonansa yardımcı alternatif çözümlerle ortadan kaldırılabilir. Sigara Tedavisinde kişinin bu dertten kurtulmayı istiyor olması, başkasının zoruyla değil kendi isteği ile gelmiş olması bırakabilmek için bir zorunluluktur. Sigaradan içtenlikle kurtulmak isteyip istemediği kararını vermek kişi için en önemli sorumluluk kısmını oluşturur. Bilinçaltının tedaviye izin vermediği durumlarda, EFT, PK ve Matriks enerjileri uygulamaları gerekli olabilir. Size her durumunuzda yardım edebiliriz. Bırakmayı istemek en önemli anahtardır. Bırakmayı istiyorsanız tek bir seansta, bırakmayı istiyor ama karar veremiyorsanız, bir hazırlık döneminin ardından sigarayı bırakmanıza, en dost gibi görünen en sinsi düşmanınıza elveda demenizde yanınızda olabiliriz.

 

replica watches fake watches replica rolex rolex replica fake watches replica watches replica rolex fake rolex replica rolex rolex replica