A A A

Gıda intolerans testi ile alınan sonuçlarla hangi gıdalara intoleransınız olduğunu öğreneceksiniz.

Bu sonuçlar size yemeklerden sonra hissettiğiniz ağırlık hissi, şişkinlik, yorgunlukların sebeplerini açıklayacak.      

Yediğimiz besinlerden herhangi biri bünyemizi olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Bu durumda vücudumuz yabancı maddeye karşı savunma sistemini harekete geçirir, savunma sisteminin harekete geçmesi, uzun vadede kronik hastalıklara yol açarak, ruh ve beden sağlığını yavaş bir biçimde bozar. Gıda duyarlılığına bağlı kronik reaksiyonlar yavaş; fakat etkili mekanizmalardır. Kronik, yani sürekli olmaları uzun vadede verdikleri zararı artırır.     

Kronik hastalıklardan en çok rastlanan ise kronik yorguluktur. Vücut tarafından sindirilemeyen besinler nedeni ile gerçekleşir. Gıda intolerans testi ile bu besinlerin hangileri olduğunu öğrenebileceksiniz.     

Gıdalara karşı duyarlılık, normalde zararsız olarak bilinen besinler tüketildiğinde dahi meydana gelebilir, Sürekli ve çok severek yediğiniz besinlerden biri yada birkaçı bile vücudunuza olumsuz bir etki yapıyor olabilir.      

Gıda intoleranslarını major ve minor intoleranslar olarak iki büyük grupta toplayabiliriz. Major intoleranslar düzeltildiği takdirde minor intoleransların bir çoğu kendiliğinden ortadan kalkar.      

En sık görülen major intoleranslar süt ve süt ürünleri, buğday ve buğday içeren gıdalar, şeker ve şekerli besinlerdir. Maya da sık intolerans yapan gida maddelerinden biridir. Bunlardan birine karşı intoleransı olanlarda pek çok gıdaya karşı da intolerans geliştiği bilinmektedir.      

Gıda intolerans testi için 8 dakikalık bir vücut taraması ve parmak ucundan alınan bir damla kan ile yapılan inceleme yeterli olmaktadır.      

Sonuçlara gore nasıl bir terapi ya da yeme tarzı uygulanacağı size verilecek raporda ayrıntılı biçimde anlatılacaktır.

Biorezonans ile Tedavi:
İntoleranslarınıza bağlı olarak meydana gelen ve sebebini tam anlayamadığınız pek çok rahatsızlıklar ve bazı allerjilerinizden tamamen kurtulduğunuzu görecek, ne kadar kolay olduğuna ise şaşıracaksınız.      

Gıda intolerans testi ile metabolizmanıza yabancı kalmayacağınız bir yaşama başlayabilirsiniz. Test sırasında bünyenize dokunduğu tespit edilen gıdaları ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu gıdaları öğrenecek ve bağışıklık sisteminizin yükünü hafifletecek ve kronik hale gelmiş rahatsızlıklarınızda da, fark edilebilir bir düzelme göreceksiniz. Vücudunuzdaki hafiflemeyi hissedecek daha zinde olmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

replica watches fake watches replica rolex rolex replica fake watches replica watches replica rolex fake rolex replica rolex rolex replica