A A A

Kronik Yorgunluk Sendromu, sürekli veya tekrarlayıcı seyreden, çalışma isteği ve yaşam enerjisini azaltan, iyi anlaşılamayan ve birçok sistemi tutan bir hastalığı tanımlamak için kullanılır.

Tek bir sebebi yoktur. Ani başlayan sebebi anlaşılamayan yorgunluklara bazan boğaz ağrısı, hafif ateş, kas-eklem ağrıları, gündüz ve gece terlemeleri, baş ağrısı, lenf bezlerinde duyarlılık uykusuzluk, dinlendirmeyen uyku, gibi şikayetler eklenebilir.      

Kronik yorgunluk sendromunda klasik tıp incelemeleri ile tanı koyduracak bir muayene bulgusu sıklıkla yoktur. Yalnızca yakınmalar değerlendirilir En temel tanı kriteri, nedeni bilinmeyen, inatçı ve sık aralıklarla tekrar eden kronik yorgunluk hissidir. Söz konusu yorgunluk istirahat ile yeterince rahatlamaz. Kronik yorgunluk sendromunda dile getirilen yakınmalar, en az 6 aydan beri devam eden sorunlardır. Kronik yorgunluğun en ayırt edici belirtisi yatak istirahatiyle geçmemesidir. Klasik tıp yaklaşımlarımızla nedeni tam olarak anlaşılamamıştır. Vücut direnç düşüklüğü, hazırlayıcı bir etkendir. Çoğu zaman yapılan laboratuvar incelemelerinde herşey normal sınırlarda görülür.      

Bir çok doktor, bulguları hasta yakınmasından ibaret gibi görülen kronik yorgunluk hastasını psikiyatrik hasta olarak görme eğilimindedir. Bu durum hastanın kendisini anlaşılmamış hissetmesine yol açar. Ve doktorun bu yaklaşımı hastada umutsuzluğu arttırır.30 yaş üstü kadınlarda daha fazla görülür. Gençlerde ve erkeklerde daha az görülmektedir.

KRONİK YORGUNLUKTAN KURTULABİLİRSİNİZ

Kronik yorgunluk Sebepleri nelerdir?
1- Geçirilmiş veya kronik ve subklinik devam eden viral, bakteriyel, fungal,paraziter enfeksiyonlar,
2- Subklinik alerji ve intoleranslar
3- Stress
4- Vücudun bütün hücrelerini güçlendiren kimyasal enerji kaynağı olan ATP düzeyinin düşük olması
5- Dokularda toksik birikim varlığı
6- bağışıklık sisteminde yüklenme, birikim ve yorgunluk

Kronik yorgunlukta terapi protokülü
Kronik yorgunluk sendromu tedavisinde klasik tıp yaklaşımı ile genel kabul görmüş bir ilaç yoktur.Biorezonans ile terapi önerileri mevcuttur.

Biorezonans ile Tedavi:
Terapi Protokolümüz:Kronik Yorgunluk şikayeti olanlar tespit edilen durumların giderilmesi ile tamamen sağlıklı hissetmektedirler. Seans sayısı tespit edilen sebeplere ve kişiye gore değişmektedir.
1- Biocheck up ve biorezonans muayenesi (aktif veya kronik var olan hastalıkların tespiti)
2- Intolerans ve alerji testleri, ağır metal birikimi testi, geçirilmiş enfeksiyonların bıraktığı izlerin tespiti (viral, bakteriyel, fungal, paraziter enfeksiyonlar) ve düzeltilmesi
3- Vücudun enerji dengesinin kurulması
4- Aktif veya kronik hastalıkların düzeltilmesi
5- Sağlıklı ve huzurlu bir vücut ve ruhsal dengenin oluşturulması

 

replica watches fake watches replica rolex rolex replica fake watches replica watches replica rolex fake rolex replica rolex rolex replica